• Home
  • Nieuws +
    • Alle nieuwsberichten
    • Economie
    • Gezondheid
    • Human Interest
    • Justitie
    • Media en Cultuur
    • Mobiliteit en verkeer
    • Onderwijs
    • Politiek
  • Sport
  • Programma's +
    • De Markt
    • De Toekomstfabriek
    • Duurzaam Limburg
    • Einstein in Limburg
    • Hallo Limburg
    • Health Campus
    • Het Patronaat
    • Hi Society
    • In Bed met de Burgemeester
    • Koken
    • Met Stijl
    • Opening Corda Studio's
    • Operatie Reparatie
    • Red de restjes
    • Swevers Real Estate
    • TVL Sportcafé
    • TVL Vertellingen
    • WKND
    • Wonen
    • Zomer-/Wintergrillen
  • Doe mee +
    • Wedstrijden
    • Recepten
    • Tickets
  • Info +
    • Contact
    • FAQ
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Vacatures
    • TVL Vertellingen 2025
    • Wedstrijdreglement
    • Algemene Voorwaarden TV Limburg BV
  • Reizen +
    • Cruise Emiraten
    • Londen
    • Thailand
    • Tunesië
    • Disneyland Parijs
  • Live
  • Herbekijk
MENU
Reizen 2025
Vertellingen 2025
Patronaat
de Markt
Win je reis 2025
Bekijk de foto's
Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel
Media en Cultuur 26/08/2016 - 08:21

Foto's: Vertellingen met Nigel Williams in Hamont-Achel

Nigel Williams Vertelling
Embed deze video

Nigel Williams bracht deze woensdag het beste van zichzelf en van zijn show 'Accident de Parcours' tijdens de TVL Zomervertellingen in Hamont-Achel. Was jij er ook bij? Wie weet heeft onze fotograaf jou op de gevoelige plaat vastgelegd, bekijk de foto's hier!

Media en Cultuur
Media en Cultuur

Deze Truiense DJ stond op alle edities van Extrema Outdoor

08/06/2025 - 18:30
Deze Truiense DJ stond op alle edities van Extrema Outdoor
08/06/2025 - 18:30
Extrema Outdoor viert z’n 15de verjaardag. Wat ooit begon als een klein feestje met zo’n 4.500 mensen per dag, is uitgegroeid tot een volwaardig festival met bijna 30.000 bezoekers. De Nederlandse organisator Ugur Akkus wilde destijds een Belgische editie van zijn Nederlandse versie van Extrema, en die is intussen verzekerd tot zeker 2033. Wij spraken gisteren met de enige en Limburgse DJ, Philippe Grammen, die nog geen enkele editie heeft overgeslaan.
Media en Cultuur

Novastar pakt Blues Peer in

08/06/2025 - 18:30
Novastar pakt Blues Peer in
08/06/2025 - 18:30
Meer dan 23.000 muziekliefhebbers bezochten dit weekend Blues Peer. Buiten af en toe een fikse regenbui verliep de veertigste editie van het festival vlekkeloos. Niet enkel de muziekliefhebber genoot maar we zagen ook twee Limburgers stralen op het podium. PXL-directeur Ben Lambrechts zag zijn droom uitkomen toen hij bij levende legende Seasick Steve mocht meespelen. Even daarvoor had Peltenaar Joost Zweegers met Novastar het publiek in vervoering gebracht.
Media en Cultuur

Jubilieumeditie Blues Peer schot in de roos: 40 jaar oud, maar nog lang niet versleten

07/06/2025 - 18:30
Jubilieumeditie Blues Peer schot in de roos: 40 jaar oud, maar nog lang niet versleten
07/06/2025 - 18:30
In Peer werd de festivalzomer al rockend op gang getrapt. En dat met de 40ste editie van Blues Peer. Gisteren waren er al de Peerse Feesten die op bijzonder veel bijval konden rekenen. En vandaag ging Blues Peer dan echt van start. Dit weekend verwacht het festival meer dan 20.000 bezoekers.
Media en Cultuur

Blues Peer klaar voor verjaardageditie

05/06/2025 - 18:30
Blues Peer klaar voor verjaardageditie
05/06/2025 - 18:30
In Peer is het aftellen naar morgen. Want dan begint de verjaardagseditie van Blues Peer. 40 kaarsjes mag men uitblazen in Peer. Voor de verjaardag zijn er ook enkele bijzonderheden: de kapel wordt voor het eerst gebruikt als stage, er is een speciaal bier én er komt een boek aan over veertig jaar. Vandaag kreeg een klas uit Peer de primeur. Zij mochten de weide als eerste bezoeken. Het festival begint morgen met de Peerse Feesten.
Media en Cultuur

Mensen met een beperking openen Extrema Special

05/06/2025 - 18:30
Mensen met een beperking openen Extrema Special
05/06/2025 - 18:30
En ook in Houthalen-Helchteren maakt het festival Extrema Outdoor zich op voor een jubileumeditie. Het festival bestaat 15 jaar. Vanmiddag kwamen de eerste bezoekers al toe op de camping, maar het festivalterrein is vandaag exclusief toegankelijk voor mensen met een beperking. Met Extrema Special wil de festivalorganisatie iets terugdoen voor de buurt.
Media en Cultuur

Zes Limburgse wijnen vallen in de prijzen op Belgian Wine Awards: "Limburg is walhalla voor druiven"

03/06/2025 - 18:30
Zes Limburgse wijnen vallen in de prijzen op Belgian Wine Awards:
03/06/2025 - 18:30
Zes Limburgse wijnen vielen in de prijzen op de Belgian Wine Awards van Gault&Millau. Van de 27 prijzen gingen er dus zes naar Limburg. Onze provincie doet het al enkele jaren erg goed op het vlak van wijnproductie. Wijnkasteel Genoels-Elderen en Schorpion krijgen een prijs voor hun mousserende wijnen. Wijndomein Aldeneyck, Kitsberg, Gloire De Duras en Clos D'Opleeuw vallen met hun witte wijn in de prijzen. Wat is het geheim  van de Limburgse wijnproducenten? Wij vroegen het aan Karel Henckens van Wijndomein Aldeneyck in Maaseik.
  • «
  • Meer nieuws
    Handige links vacatures adverteren contact privacy policy cookiebeleid toestemming beheren
    Contactgegevens Tel: 011/71 22 11 E-mail: nieuws@tvl.be
    Partnersites Kortingscodes
    Social
    Copyright TVL Website door Brainlane