Hoofdafbeelding voor artikel Carpoolparking Heusden-Zolder…

Carpoolparking Heusden-Zolder gaat open voor pendelaars

Carpoolparking Heusden-Zolder gaat open voor pendelaars

Vanaf woensdagochtend 24 mei zal het Agentschap Wegen en Verkeer de nieuwe carpoolparking langs de Terlaemenlaan (N729) in Heusden-Zolder openstellen. Deze parking ligt ter hoogte van op- en afrittencomplex 27 'Circuit-Zolder' en biedt een bijkomend alternatief voor pendelaars die willen carpoolen.


Door de aanleg van carpoolparkings wil de Vlaamse overheid meer mensen aanzetten tot samen pendelen. Een vermindering van het aantal auto’s in het verkeer zorgt o.a. voor een afname van de files en een verlaagde uitstoot van uitlaatgassen.


De parking bestaat uit 48 gewone parkeerplaatsen, 3 plaatsen voor personen met een handicap, 4 plaatsen voor motors en een fietsenstalling. De carpoolparking zal bereikbaar zijn via de Snelwegstraat. Met de opening van deze locatie zijn er in Limburg nu 8 carpoolparkings. De andere zijn gelegen ter hoogte van op- en afrittencomplexen in Diepenbeek, Halen, Hasselt, Houthalen, Paal, Maasmechelen en Lummen.


Foto: Agentschap Wegen & Verkeer


 

Meer nieuws uit Heusden-Zolder

  • Hoofdafbeelding voor artikel Man in levensgevaar bij caravanbrand…

    Man in levensgevaar bij caravanbrand aan Albertkanaal in Heusden-Zolder, hondje overleden

  • Hoofdafbeelding voor artikel Droomdebuut voor Gokhan Saricam…

    Droomdebuut voor Gokhan Saricam in UFC: Heusdenaar wint met KO

  • Hoofdafbeelding voor artikel Mustang Fever met eigen museum…

    Mustang Fever met eigen museum in Heusden-Zolder

  • Hoofdafbeelding voor artikel Twee Limburgse gemeenten strijden…

    Twee Limburgse gemeenten strijden mee voor titel ‘Wandelgemeente van het Jaar’

  • Hoofdafbeelding voor artikel Stoet in Heusden is afsluiter…

    Stoet in Heusden is afsluiter van carnavalsseizoen