Group Bruno neemt Splendid Woningbouw uit Beringen over
Group Bruno neemt Splendid Woningbouw uit Beringen over. De overnamaovereenkomst werd vandaag ondertekend op het hoofdkantoo van Group Bruno in Bilzen-Hoeselt. Met de overname breidt het Limburgse familiebedrijf zijn activiteiten uit naar woningbouw en projectontwikkeling. De twintig medewerkers van Splendid blijven aan boord.
Splendid Woningbouw is actief in Limburg, Vlaams-Brabant en Antwerpen en bouwt onder meer sleutel-op-de-deurwoningen, huizen en appartementen. Het bedrijf werd in 1989 opgericht door Angelo Liburni. Voor de 73-jarige Liburni betekent de overname het einde van zijn periode aan het hoofd van het familiebedrijf. Zijn zonen beslisten om de onderneming niet verder te zetten. Splendid krijgt nu een nieuwe familiale eigenaar met eveneens Italiaanse roots.
Angelo Bruno neemt voorlopig de leiding over Splendid. Op termijn is het de bedoeling dat dochter Nina Bruno het roer overneemt en Splendid verder geïntegreerd wordt met Nina Bruno Vastgoed. "De werknemers krijgen eigenlijk alleen een andere Angelo als baas", klinkt het bij de bedrijven.
Voor Group Bruno betekent de overname een verdere verbreding van de activiteiten. De groep is vandaag onder meer actief met Esso-tankstations, Bruno Foodcorners, autoverhuur, hotelservice en horeca. Group Bruno telt ongeveer 800 medewerkers. Splendid telt twintig werknemers en realiseerde vorig jaar een omzet van 8,2 miljoen euro.