Sport 05/06/2020 - 18:30 Guido Brepoels opnieuw trainer bij Ladies Genk Guido Brepoels KRC Ladies Trainer Voorstelling embed Embed deze video Dimensies: 560x315 640x360 835x480 1280x720 door David Bijnens Vandaag is Guido Brepoels officieel voorgesteld als hoofdtrainer van KRC Genk Ladies. De 58-jarige Bilzenaar tekent een contract voor drie seizoenen.
Sport Nina Derwael vindt terug rust na moeilijkste jaar ooit 29/11/2023 - 18:30 29/11/2023 - 18:30 Nina Derwael heeft terug rust gevonden na het moeilijkste jaar uit haar carrière, dat zei ze vanmiddag zelf tijdens een persconferentie. Met twee schouderblessures, gemiste EK's en WK's en een coachwissel gaat ze nu opnieuw trainen met veel positiviteit en rust. En met een frisse wind die komt van de nieuwe Duitse coach Ulla Koch. Zij helpt de topturnster in een race tegen de klok om klaar te geraken voor de Olympische spelen in Parijs volgend jaar.
Sport Greenyard Maaseik op zoek naar eerste Champions Leaguepunten aan de Donau 29/11/2023 - 12:30 29/11/2023 - 12:30 In de Champions League volleybal gaat Greenyard Maaseik straks bij Galati in Roemenië op zoek naar zijn eerste punten. Vorige week verloor Maaseik nog op de openingsspeeldag in eigen huis van Praag. Een overwinning in het uiterste oosten van Roemenië zou dan ook een serieuze opsteker zijn voor het geplaagde Maaseik. Maar makkelijk zal dat niet worden tegen de ploeg die de voorbije 5 seizoenen kampioen van Roemenië werd. Bovendien moesten de Maaseikenaren een stevige trip van meer dan 12 uur verteren om in Galati te geraken.
Sport Wouter Vrancken is tevreden over de rol van Daniel Munoz 28/11/2023 - 18:30 28/11/2023 - 18:30 Racing Genk maakt zich op om de verplaatsing te maken naar het Italiaanse Firenze voor de match van donderdagavond tegen Fiorentina. Na een gelijkspel in eigen huis is het team van Wouter Vrancken gebrand om te winnen in Italië. ''Al gaat het wel geen gemakkelijke wedstrijd worden,'' dat vertelde de coach gisteren in TVL Sportcafé.
Sport KRC Genk start met bouw van nieuw trainingcomplex 27/11/2023 - 12:30 27/11/2023 - 12:30 Racing Genk gaat een nieuw trainingscomplex bouwen, op de grond achter de huidige jeugdacademie. Genk was al langer op zoek naar extra ruimte en kan nu beginnen aan de eerste fase van hun masterplan, waarbij ook later de Cegeke Arena moet gerenoveerd worden. Het doel is ook om de thuiswedstrijden van Jong Genk terug op het eigen complex te kunnen laten plaatsvinden, want de ploeg in tweede klasse moet daar nu voor uitwijken naar Geel. Racing gaat voor het project ook samenwerken met logistiekgigant Essers, dat ook de naam levert voor het nieuwe trainingcentrum.
Sport STVV houdt punt thuis tegen landskampioen Antwerp 25/11/2023 - 18:30 25/11/2023 - 18:30 Voetbal dan. STVV trapte gisteren tegen Antwerp de vijftiende speeldag van de Jupiler Pro League op gang. En de Kanaries leken ook lange tijd af te stevenen op de drie punten na een doelpunt van uitblinker Steuckers. Maar de 1-0 voorsprong werd 10 minuten voor tijd nog uitgewist door de landskampioen. Bij Rood en Wit waren ze net als vorig jaar trouwens niet te spreken over het Truiense kunstgras.
Sport Patro Eisden springt over Lommel SK na discutabele eindfase 25/11/2023 - 18:30 25/11/2023 - 18:30 En we blijven nog even bij het voetbal. Want in 1B stond de eerste Limburgse derby op het programma. Namelijk die tussen Lommel SK en Patro Eisden. De wedstrijd werd een aangenaam kijkstuk, maar vooral de slotfase was er één om nooit te vergeten. Daarin werd namelijk de gelijkmaker van Dries Wouters onterecht afgekeurd. Maar de manier waarop dat uiteindelijk gebeurde, tartte alle verbeelding.