STVV onderuit op bezoek bij promovendus Beveren
STVV heeft zonet met 2-0 verloren op het veld van promovendus Beveren.
Sint-Truiden komt eigenlijk nooit goed in de wedstrijd. De eerste kans is voor Beveren, het schot van Lokesa zoeft naast. In minuut 26 straft Kaboré geklungel af in de Truiense verdediging, hij kan alleen richting Kokubo. De Japanse doelman redt knap. 0-0 is de ruststand.
In de tweede helft komt STVV toch eens opzetten. Bazdar op snelheid, maar Godeau komt tussen met een goede tackle. Aan de overkant kan Lokesa zich doorzetten in het strafschopgebied. Hij wordt neergehaald door Sissako en zo krijgen we een strafschop. Lokesa zet die zelf om en stuurt Kokubo de verkeerde kant uit. 1-0 na 52 minuten.
En plots gaat het snel. Brüls lanceert Margaritha, die is pijlsnel en stift de bal koelbloedig over Kokubo. Het staat 2-0 na 55 minuten. Ook in de tweede helft kan STVV geen vuist maken en dus is er ook geen slotoffensief. De kanaries verliezen van Beveren na een zwakke prestatie.