Spoorwerken in Heusden-Zolder leggen Hasselt-Mol stil
Tijdens de weekends van 12-13 en 19-20 september voert Infrabel vernieuwingswerken uit aan de spoorinfrastructuur in Heusden-Zolder, Leopoldsburg en Balen. Hierdoor is er geen treinverkeer tussen Hasselt en Mol.
In Heusden-Zolder gaat het om 1,8 kilometer aan rails tussen de overweg Stationsstraat en de brug over de E314. Daarnaast voert Infrabel tijdens deze weekends ook werken uit aan de overweg Frankendijk-Grootdonkstraat in Leopoldsburg en aan de overweg Nachtegaalstraat in Balen. De spoorstaven, dwarsliggers, ballast, bevloering en wegdek rond de overwegen worden er vernieuwd.
Door de werken is er geen treinverkeer tussen Hasselt en Mol, maar NMBS zet vervangbussen in tussen deze stations. Ze raden reizigers dan ook om de online reisplannen van de NMBS te volgen. Deze houdt rekening met de aangepaste treindienst.