Meerdere arrestaties na schietpartij in Termien
Het schietincident aan de Melbergstraat in Genk van 15 december krijgt steeds meer een staartje. In het gerechtelijk onderzoek zijn inmiddels zes verdachten opgepakt, onder wie drie in Spanje. Twee mannen zitten nog steeds in de cel en verschijnen vandaag voor de raadkamer.
Buurt niet verrast na schietpartij Termien: "Hier is al langer overlast"
Op de avond van 15 december werd een 24-jarige man meerdere keren beschoten toen een wagen met minstens twee inzittenden kwam aanrijden. De schutters openden het vuur en sloegen meteen op de vlucht.
Jong, lokaal en tot in Spanje
Het parket heeft sterke aanwijzingen dat minstens vier personen betrokken waren. Op 17 en 19 december werden in Genk twee 19-jarigen opgepakt en meerdere huiszoekingen uitgevoerd.Later volgden nog drie arrestaties in Spanje: een 19-jarige, een 21-jarige en een 26-jarige, allemaal afkomstig uit Genk. Ze werden uitgeleverd aan België. Eén verdachte werd inmiddels vrijgelaten, twee anderen blijven voorlopig aangehouden.
Drie verdachten van schietpartij in Genk opgepakt in Spanje
Onderzoek loopt volop
Tijdens de acties werden voertuigen en gsm’s in beslag genomen, met hulp van de hondensteun. De Federale Gerechtelijke Politie Limburg zet het onderzoek verder.