STVV op voorsprong bij Midtjylland na kopbal Soèllé
STVV begint goed aan de wedstrijd en krijgt al na twee minuten een grote kans. Sebaoui zet voor vanop links, Merlen staat moederziel alleen en lijkt te verbaasd om te kunnen afwerken. Zijn volley zoeft naast. Even later volgt het antwoord van Midtjylland. Martinez met de knal, maar Kokubo redt goed. STVV blijft intussen goed meevoetballen. Sebaoui duikt twee keer op voor doel, maar gevaarlijk wordt het niet.
Na 20 minuten is daar plots Midtjylland. Hong, ex-AA Gent, mag twee keer op doel trappen. Bij de tweede poging redt Pupe voor de lijn. Maar ook STVV blijft gevaarlijk. Mbuku kan aanleggen van buiten de rechthoek. Zijn schot schampt de paal. We krijgen geen kans om te bekomen want aan de overkant zijn de Denen weer gevaarlijk. Strakke voorzet vanop links, Hong devieert maar deze keer redt Musliu de bal van de lijn.
En daar is stvv weer. Sissako krijgt ruimte en vindt Sebaoui op links. Hij probeert een plaatsbal maar Bakker redt. Aan de overkant volgt meteen het antwoord van Midtjylland: Rajovic passeert Kokubo maar besluit in het zijnet. Deze wedstrijd verveelt geen seconde. De thuisploeg blijft gevaarlijk. Wätjen probeert het van ver, zijn schot zoeft nipt naast. Dat kunnen wij beter denken ze bij STVV. Vanwezemael met de perfecte voorzet en Soèllé Soèllé kopt binnen aan de tweede paal: 0-1 na 42 minuten.
Maar het blijft uitkijken voor STVV. Martinez duikt op aan de tweede paal maar mikt de reuzekans over. En zo gaan de kanaries met een kleine voorsprong rusten.
De Truienaren beginnen goed aan de tweede helft en krijgen de eerste kans. Mbuku mag vrij aanleggen, zijn schot gaat maar net naast. STVV blijft de gevaarlijkste ploeg. Sebaoui legt aan maar zijn schot gaat een metertje naast. Maar daar is plots Midtjylland in minuut 57. Invaller Iheanacho zet zich door en schiet, maar Kokuba gaat goed plat. Knappe redding. Aan de overkant combineert STVV goed in de rechthoek, de bal komt tot bij Mbuku, maar zijn schot is te zwak.
Tijd om te bekomen is er niet want aan de overkant zijn de Denen weer gevaarlijk. Iheanacho kan alleen op Kokubo af, maar de Japanner lijkt wel onklopbaar. Dan probeer ik het maar van ver denkt Iheanacho, zijn schot wijkt af en gaat maar nipt over.