Justitie 15/01/2019 - 18:30 Onderzoeksrechter Raskin definitief van dossier Propere Handen gehaald Onderzoeksrechter Raskin Operatie Propere Handen voetbalschandaal embed Embed deze video Dimensies: 560x315 640x360 835x480 1280x720 door Dario D'Arpino De Truiense onderzoeksrechter Joris Raskin is definitief van het dossier Propere Handen gehaald, dat is het gerechtelijk onderzoek naar fraude en wedstrijdvervalsing binnen het Belgische profvoetbal.
Justitie Audio-opnames van ontvoerde zoon en moeder beroeren hele assisenzaal 24/04/2025 - 18:30 24/04/2025 - 18:30 Een bewogen dag in de assisenzaal vandaag. De speurders lieten geluisopnames horen van de telefoongesprekken tussen de opdrachtgever van de ontvoering en de ouders van het slachtoffer. Een opname van het slachtoffer, gericht aan zijn ouders, zorgde voor heel wat emoties. Het slachtoffer vertelde zijn ouders dat ze zich geen zorgen moesten maken, dat hij oké was, maar snel weer naar huis wilde komen.
Justitie Grootste drugsproces van ons land Costa over zomer getild 24/04/2025 - 12:30 24/04/2025 - 12:30 Eén van de grootste drugsprocessen van ons land, dossier Costa, gaat 2 september van start. Dat is zonet beslist op de agendazitting in Tongeren.
Justitie Broer van spilfiguur in ontvoeringszaak ontkent betrokkenheid 24/04/2025 - 12:30 24/04/2025 - 12:30 Op de derde dag van het assisenproces rond de ontvoering van de 13-jarige jongen uit Genk, kwam vandaag de laatste beschuldigde aan het woord. Hij werd verhoord door de voorzitter van het hof over zijn rol in de gijzeling.
Justitie Assisenproces ontvoering: “Moeder van slachtoffer verlaat in tranen de zaal” 24/04/2025 - 12:30 24/04/2025 - 12:30 In het assisenproces rond de ontvoering van de 13-jarige jongen uit Genk, komen vandaag de speurders aan het woord. Ze doen het onderzoek uit de doeken. Tijdens de 42 dagen durende ontvoering, hebben de opdrachtgever van de gijzeling en de ouders van het slachtoffers 33 keer contact. Die gesprekken worden allemaal opgenomen. In de assisenzaal wordt het geluidsfragment afgespeeld waar de 13-jarige jongen na enkele dagen een eerste teken van leven mag geven. “Jullie moeten zich geen zorgen maken om mij. Ik krijg hier eten en mag PlayStation spelen. Ze slaan en bedreigen mij niet. Alles is goed met mij. Geen zorgen. Maar zorg ervoor dat ik zo snel mogelijk weer naar huis kan.” Bij het horen van die boodschap, barst de mama van het slachtoffer in tranen uit. De zitting wordt geschorst.
Justitie Assisen: beschuldigden weten niet wie opdrachtgever van ontvoering 13-jarige jongen was 23/04/2025 - 18:30 23/04/2025 - 18:30 "Van een kind blijft ge af," dat zegt de hoofdbeschuldigde tijdens zijn verhoor op het assisenproces rond de ontvoering van een 13-jarige jongen uit Genk in 2020. De 50-jarige Bouloudo ontkent dat hij bij de gewelddadige kidnapping aanwezig was. En dat hij de opdrachtgever is. Hij heeft zich laten verleiden om mee te werken aan de ontvoering omdat hij in financiële problemen zat. Ook de andere beschuldigden weten niet voor wie ze de opdracht uitvoerden. Opvallend is dat ze allemaal belangrijke details zijn vergeten.
Justitie Beschuldigde bekent dat hij Genkse jongen ontvoerde 23/04/2025 - 12:30 23/04/2025 - 12:30 Het assisenproces rond de ontvoering van een 13-jarige jongen uit Genk kan dan toch doorgaan. De advocaat die dreigde een wrakingsverzoek in te dienen, heeft zijn cliënt overtuigd om dit niet te doen. De beschuldigde - die nog in Turkije zit - zal dus bij verstek veroordeeld worden.