Nieuws 26/08/2024 - 18:30 Oudste Limburger Alfons Pauwels (107) overleden Alfons Pauwels Oudste Limburger Overlijden embed Embed deze video Dimensies: 560x315 640x360 835x480 1280x720 door David Bijnens Alfons Pauwels, de oudste Limburger, is overleden. De Herkenaar werd 107 jaar oud.
Nieuws Staking bij blikjesfabrikant Benepack in Genk voorbij 26/06/2025 - 09:53 26/06/2025 - 09:53 Na anderhalve week is de staking bij blikjesfabrikant Benepack in Genk voorbij. De vakbonden en directie hebben een akkoord bereikt. De directie is akkoord gegaan met de eisen van de vakbonden. Zo komen er extra werkkrachten, krijgen interimmers na maximum 24 maanden een contract en wordt er gewerkt aan de veiligheid van de productielijnen. De vakbonden reageren opgelucht dat er een akkoord werd bereikt.
Nieuws TVL Nieuws, 25 juni 2025 25/06/2025 - 18:31 25/06/2025 - 18:31 - 5 jaar cel, 4.000 euro geldboete en een levenslang rijverbod. De 27-jarige dronken Diepenbekenaar die Els Smeyers doodreed, blijft in de gevangenis.- 2 jaar cel is dan weer het vonnis in beroep voor Michel Dylst van de vzw Vriendenkring. Hij verduisterde geld dat de mijnwerkers toekwam.- De thuislaadpaal voor elektrische voertuigen verdwijnt. Bedrijven kiezen er meer en meer voor om laadinfrastructuur op hun eigen terrein te plaatsen.- Het vernieuwde Provinciaal Domein Nieuwenhoven is klaar, het won al goud op de Publica Awards 2025 en is de eerste Changing Place in Limburg.- En Auto Moto Club Genk heeft een nieuwe vergunning aangevraagd voor het motorcrosscircuit aan de Horensbergdam.
Nieuws Brand op plantage in Montenaken zorgt voor enorme rookpluim 25/06/2025 - 18:30 25/06/2025 - 18:30 En de droogte zorgt voor brandgevaar, het blijft ook wat dat betreft code geel. Op een fruitplantage in Gingelom heeft deze namiddag een zware brand gewoed. Enkele houten kisten hadden er vuur gevat, wat voor heel wat rookontwikkeling zorgde. De brand brak uit in Montenaken, langs de weg richting Jeuk. Verschillende brandweerploegen kwamen ter plaatse en kregen het vuur snel onder controle. De zwarte rookpluim was tot in de verre omgeving te zien.
Nieuws Ontslagen manager uit Bilzen schrijft boek over gelukkig zijn 25/06/2025 - 18:30 25/06/2025 - 18:30 Als geld en succes niet gelukkig maken, wat dan wel? Die vraag stelt Stijn Staes, auteur uit Bilzen, zich na zijn ontslag als manager. Want als geld en status zo gelukkig maakt, waarom hebben dan zoveel mensen stress of krijgen ze een burn-out?
Nieuws Hasseltse vzw Kids4Kids wil heel Limburg aan het bewegen krijgen 25/06/2025 - 18:30 25/06/2025 - 18:30 Nog te veel Limburgse kinderen hebben niet de mogelijkheid om zich in te schrijven bij een sportclub. Daarom zamelt de Hasseltse vzw Kids4Kids geld in waarmee lidgelden van kinderen en jongeren die het moeilijk hebben betaald kunnen worden. Vandaag lanceerden ze hun nieuwe campagne Do the Move! Met een eigen lied en bijhorende move willen ze geld inzamelen én mensen aan het bewegen krijgen. De campagne werd dan ook al dansend voorgesteld... met een flashmob.
Nieuws Weerman Michel Nulens: "Eerste hittegolf van het jaar komt eraan" 25/06/2025 - 18:30 25/06/2025 - 18:30 Het KMI kondigt code geel af voor onweer. Vannacht worden er plaatselijk intense onweersbuien verwacht en dat kan gepaard gaan met hagel en rukwinden. Ook morgen wordt het onstabiel, maar vanaf vrijdag zijn we vertrokken voor een zomerse periode. Volgens onze weerman Michel Nulens krijgen we nu wel echt de eerste hittegolf van het jaar. Volgende week dinsdag, de officiële start van de zomervakantie, halen we lokaal een temperatuur van 35 graden. De verkoeling opzoeken is de boodschap, en dat kan misschien voor jou wel in of op het water zijn.