Explosie aan woning in Maasmechelen: politie zoekt getuigen
De politie is op zoek naar getuigen van de explosie die vrijdagavond plaatsvond aan een woning in de Neerveldstraat in Mechelen-aan-de-Maas. Onbekenden brachten er een explosief tot ontploffing aan de voordeur. Er vielen geen gewonden, maar de woning liep aanzienlijke schade op. Ook camerabeelden uit de omgeving kunnen het onderzoek vooruithelpen.
De explosie gebeurde vrijdagavond rond 21.40 uur. Door de hevige knal werd de voordeur uit de woning geblazen. De politie zette de omgeving af en de brandweer sloot de beschadigde deuropening voorlopig af met houten platen.
Het is voorlopig niet duidelijk wie achter de explosie zit. Het Limburgse parket heeft daarom een opsporingsbericht laten verspreiden. De politie roept iedereen op die vrijdagavond iets verdachts heeft gezien in de Neerveldstraat of de omgeving om zich te melden.
Ook beelden van bewakingscamera's, deurbellen of dashcams kunnen belangrijk zijn. De speurders zijn niet alleen geïnteresseerd in beelden van de explosie zelf, maar ook van de momenten ervoor en erna.
Wie informatie heeft, kan contact opnemen met de politie via het opsporingsbericht van de federale politie.