Pukkelpop dropt nieuwe namen én prijzen
Pukkelpop maakt zijn prijzen bekend. Voor een dagticket betaal je €134. Een combi-ticket kost €287. "Als de btw-verhoging van 12% doorgaat vanaf 1 maart, betaal je 6% meer", zegt de organisatie.
Dit jaar betaal je vijf euro meer voor een dagticket. Voor 20 drankbonnen betaal je 72 euro (tot en met 31 juli). Dat is drie euro meer dan vorig jaar. Overnachten op de camping kost je 43 euro. Mag het wat chiquer voor jou? Voor een VIP-ticket betaal je voorlopig €225 voor een dag. De prijs stijgt dus niet veel ten opzichte van vorig jaar, alleszins vóór de btw-verhoging. Als die zou ingaan op 1 maart betaal je 6% meer.
Naast de tarieven kondigt Pukkelpop ook nieuwe namen aan. "Vrijdag kan je je polsbandje laten scannen voor John Summit, Soulwax, Kelis, Maribou State en The Hives", zegt de organisatie. Zaterdag verwelkomt de weide Dijon, Dom Dolla, Kölsch, Wet Leg en Wunderhouse.
Zondag hoor je de echo weerklinken. Bazart zorgt voor chaos op de weide. Daarnaast staat Denzel Curry, die nu op tour is met Deftones, op het podium. Tot slot kondigt het festival Dimension en Purple Disco Machine aan als nieuwe namen.
Foto: Jens Baert