Hoofdafbeelding voor artikel TVL Nieuws, 24 juni 2020

TVL Nieuws, 24 juni 2020

TVL Nieuws, 24 juni 2020

- Mondmaskers worden dan toch niet verplicht tijdens het winkelen. Dat besliste de nationale veiligheidsraad vandaag. De coronamaatregelen worden ook verder versoepeld. Zo vergroot onder andere de sociale bubbel en mogen vanaf 1 juli weer evenementen plaatsvinden.


- Er is ook een akkoord over de heropstart van het onderwijs op 1 september. De lagere scholen gaan weer iedere dag open, in het middelbaar zullen dat vier dagen zijn. Er wordt ook een systeem van kleurcodes geïntroduceerd.


- De hitte lokte vandaag heel wat mensen naar de Limburgse vijvers. Dat is verboden, maar omdat de buitenzwembaden dicht moeten blijven, zien vele mensen geen ander alternatief.


- In Beringen geeft Watt4ever afgedankte batterijen van elektrische wagens een tweede leven. Ze worden omgevormd tot duurzame energieopslagsystemen. 


- En koning Filip brengt een bezoek aan de vliegbasis van Kleine Brogel.


Meer nieuws uit Limburg_prov

  • Hoofdafbeelding voor artikel Eerste afvalophalingen met…

    Eerste afvalophalingen met elektrische ophaalwagen in Limburg

  • Hoofdafbeelding voor artikel Overheid raadt nu officieel…

    Overheid raadt nu officieel aan om noodpakket in huis te halen

  • Hoofdafbeelding voor artikel Limburgse gedetineerde zegt…

    Limburgse gedetineerde zegt begraafplaats van vermiste Tanja Groen te weten

  • Hoofdafbeelding voor artikel Meeste flexbussen van De Lijn…

    Meeste flexbussen van De Lijn rijden in Limburg: "Maar mag geen vervanging van openbaar vervoer zijn."

  • Hoofdafbeelding voor artikel Rob Beenders wil gevaarlijke…

    Rob Beenders wil gevaarlijke e-steps sneller van de markt halen met nieuw label