Nieuws

TVL Nieuws, 28 mei 2025

embed

- Bij een ramkraak op de Koolmijnlaan in Heusden-Zolder richten dieven een ravage aan in een juwelierszaak. De juwelier getuigt in ons nieuws hoe de dieven ervandoor gaan met een aanzienlijke buit.


- In Maasmechelen valt een 14-jarige jongen uit een raam op de derde verdieping. Het parket stelt een onderzoek in.


- Ondanks problemen met de aanbesteding, zullen de werken aan de Noord-Zuidverbinding starten in 2027. Dat zegt Vlaams minister van Mobiliteit Annick De Ridder in een gesprek met TV Limburg.


- Het voorstel van Vlaams minister Melissa Depraetere om de maximum snelheid op autostrades te verlagen naar 100 kilometer per uur valt op een koude steen bij de coalitiepartners. Volgens de Universiteit Hasselt heeft zo'n verlaging voor- en nadelen.


- En het psychiatrisch ziekenhuis Zorggroep Myna laat jongeren tot rust komen in een groene omgeving.