Hoofdafbeelding voor artikel Vluchten wijken uit naar Maastricht…

Vluchten wijken uit naar Maastricht Aachen Airport

door Luc Moons

Vluchten wijken uit naar Maastricht Aachen Airport

Door de hevige sneeuwval en de chaos op de luchthaven van Schiphol zijn vliegtuigen uitgeweken naar Maastricht om te landen op Maastricht Aachen Airport.



Een vliegtuig dat uit Suriname kwam en een ander toestel uit Curaçao zetten uiteindelijk koers richting Beek.  Door de forse sneeuwval en de harde wind waren er honderden annuleringen en aanzienlijke vertragingen.


Ook morgen zullen door de slechte weersverwachting meer dan 300 vluchten op Schiphol geschrapt worden, meldt de luchthaven. Of nog meer vluchten zullen uitwijken naar Maastricht is onduidelijk. Het is aan de piloten zelf om te beslissen wat ze doen indien een landing op de plaats van bestemming niet mogelijk is.

Meer nieuws uit Limburg_prov

  • Hoofdafbeelding voor artikel Eerste afvalophalingen met…

    Eerste afvalophalingen met elektrische ophaalwagen in Limburg

  • Hoofdafbeelding voor artikel Overheid raadt nu officieel…

    Overheid raadt nu officieel aan om noodpakket in huis te halen

  • Hoofdafbeelding voor artikel Limburgse gedetineerde zegt…

    Limburgse gedetineerde zegt begraafplaats van vermiste Tanja Groen te weten

  • Hoofdafbeelding voor artikel Meeste flexbussen van De Lijn…

    Meeste flexbussen van De Lijn rijden in Limburg: "Maar mag geen vervanging van openbaar vervoer zijn."

  • Hoofdafbeelding voor artikel Rob Beenders wil gevaarlijke…

    Rob Beenders wil gevaarlijke e-steps sneller van de markt halen met nieuw label