Wie extra kost GAS-boetes wil aanvechten, moet procedure aanspannen
door Luc Moons
Wie extra kost GAS-boetes wil aanvechten, moet procedure aanspannen
Wie een boete opliep bij politie Carma en de onterecht geïnde administratieve kost van 10 euro wil aanvechten, moet daarvoor een procedure aanspannen bij de fiscale rechtbank. Dat is een gespecialiseerde kamer binnen de Rechtbank van Eerste Aanleg.
De GAS-boete zelf blijft wettelijk. Oudsbergen gaat ruim 7000 geïnde toeslagen terugbetalen. Enkel daar heeft de gouverneur het besluit van de gemeenteraad vernietigd. In de andere gemeenten van de politie Carma is dat niet het geval. De acht gemeenten van de politiezone Carma hebben afgesproken dat ze vanaf 1 mei zullen stoppen met het aanrekenen van de administratieve kost.
Wie een boete opliep bij politie Carma en de onterecht geïnde administratieve kost van 10 euro wil aanvechten, moet daarvoor een procedure aanspannen bij de fiscale rechtbank. Dat is een gespecialiseerde kamer binnen de Rechtbank van Eerste Aanleg. De GAS-boete zelf blijft wettelijk. Oudsbergen gaat ruim 7000 geïnde toeslagen terugbetalen. Enkel daar heeft de gouverneur het besluit van de gemeenteraad vernietigd. In de andere gemeenten van de politie Carma is dat niet het geval. De acht gemeenten van de politiezone Carma hebben afgesproken dat ze vanaf 1 mei zullen stoppen met het aanrekenen van de administratieve kost.