Yannick Bouts zorgt voor paviljoen voor luxemerken op Hasselt Élégance
Yannick Bouts nam recent afscheid van La Réserve Resort in Knokke, maar heeft sindsdien niet stil gezeten. In het eerste weekend van juni zorgt Bouts voor een paviljoen van 1.600m2 tijdens Hasselt Élégance. Tijdens het driedaagse event staan er allerlei supercars en oldtimers op het Dusartplein in Hasselt.
Op het paviljoen zullen, volgens Bouts, de meest exclusieve merken hun producten en auto's presenteren aan het grote publiek. Een exclusief gala met sterrenchef Spreeuwers, een rally voor oldtimers en een GT-rally met de meest recente sportwagens staan op het programma.
Bouts was voormalig manager van La Butte aux Bois en het Kasteel van Ordingen. Na zijn periode in Knokke, komt hij terug naar Limburg, waar hij heel wat projecten heeft lopen die hij de komende weken bekend zal maken.