• Home
  • Nieuws +
    • Alle nieuwsberichten
    • Economie
    • Gezondheid
    • Human Interest
    • Justitie
    • Media en Cultuur
    • Mobiliteit en verkeer
    • Onderwijs
    • Politiek
  • Sport
  • Programma's +
    • De Markt
    • De Toekomstfabriek
    • Duurzaam Limburg
    • Einstein in Limburg
    • Hallo Limburg
    • Health Campus
    • Het Patronaat
    • Hi Society
    • In Bed met de Burgemeester
    • Koken
    • Met Stijl
    • Opening Corda Studio's
    • Operatie Reparatie
    • Red de restjes
    • Swevers Real Estate
    • TVL Sportcafé
    • TVL Vertellingen
    • WKND
    • Wonen
    • Zomer-/Wintergrillen
  • Doe mee +
    • Wedstrijden
    • Recepten
    • Tickets
  • Info +
    • Contact
    • FAQ
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Vacatures
    • TVL Vertellingen 2025
    • Wedstrijdreglement
    • Algemene Voorwaarden TV Limburg BV
  • Reizen +
    • Cruise Emiraten
    • Londen
    • Thailand
    • Tunesië
    • Disneyland Parijs
  • Live
  • Herbekijk
MENU
Reizen 2025
Vertellingen 2025
Patronaat
de Markt
Koken 2024
Bekijk de foto's
Politie Beringen/Ham/Tessenderlo zoekt getuigen van gewapende overval nachtwinkel Politie Beringen/Ham/Tessenderlo zoekt getuigen van gewapende overval nachtwinkel
Justitie 07/02/2023 - 14:50

Politie Beringen/Ham/Tessenderlo zoekt getuigen van gewapende overval nachtwinkel

Oproep getuigen Overval nachtwinkel
Embed deze video

De Lokale Recherche van de politiezone Beringen-Ham-Tessenderlo is op zoek naar de dader van de overval op een nachtwinkel in de Pieter Vanhoudtstraat te Beringen (Koersel) op 21 december 2022. 

Eén onbekende gemaskerde dader betrad de winkel bij sluitingstijd omstreeks 02.00u en eiste er, gewapend met een vuurwapen, de inhoud van de kassa. De man moet zonder buit afdruipen. Hij vlucht te voet via de Kruisweg. De lokale recherche van de politiezone Beringen-Ham-Tessenderlo en het Parket van Limburg zijn op zoek naar de dader van deze overval. Meent u aan de hand van de bewakingsbeelden de dader te herkennen, of kan u de politie meer vertellen over de feiten, neem dan contact met de speurders via het nummer 011 279 579.

Justitie
Justitie

Verdachte van gewelddadige poging tot diefstal aan Hasselts station is geïdentificeerd

10/06/2025 - 15:48
Verdachte van gewelddadige poging tot diefstal aan Hasselts station is geïdentificeerd
10/06/2025 - 15:48
De politie Limburg Regio Hoofdstad heeft de man kunnen identificeren die op 12 maart een vrouw met geweld probeerde te overvallen aan het station van Hasselt. Dit nadat een getuige zich bij de politie heeft gemeld. Afgelopen weekend verspreidde het parket Limburg beelden van een bewakingscamera om een doorbraak te forceren in het onderzoek. Op de beelden is te zien hoe een man een vrouw overvalt die net geld heeft afgehaald. Hij grijpt de tas uit de handen van het slachtoffer, maar de vrouw laat niet los. De dief sleurt haar enkele meters mee tot ze valt. De verdachte vlucht zonder buit weg. Dankzij een getuige kon de man intussen geïdentificeerd worden. Het onderzoek wordt verdergezet door de politie LRH onder leiding van het parket Limburg. Herbekijk hier de reportage uit het TVL Nieuws van 08/06/2025:
Justitie

Genkse Marleen die aangereden werd door trein in Bilzen over hele lijn vrijgesproken

10/06/2025 - 12:30
Genkse Marleen die aangereden werd door trein in Bilzen over hele lijn vrijgesproken
10/06/2025 - 12:30
De 62-jarige Marleen uit Genk die werd aangereden door een trein in Bilzen, wordt over de hele lijn vrijgesproken. De politierechter oordeelt dat de signalisatie aan de spoorweg gebrekkig was. En dat het gedrag van de werfleider totale paniek veroorzaakte bij de bestuurster, waardoor ze niet in staat was om haar wagen te verplaatsen.
Justitie

20-jarige Antwerpenaar opgepakt voor vermeende betrokkenheid bij brandstichting in Hasselt

07/06/2025 - 18:30
20-jarige Antwerpenaar opgepakt voor vermeende betrokkenheid bij brandstichting in Hasselt
07/06/2025 - 18:30
Een 20-jarige man uit Antwerpen is opgepakt voor vermeende betrokkenheid bij een brandstichting in een Hasseltse appartementsblok.
Justitie

Politie spoort drie vrouwen op voor inbraak in Hasselts appartement

05/06/2025 - 18:30
Politie spoort drie vrouwen op voor inbraak in Hasselts appartement
05/06/2025 - 18:30
De Federale Gerechtelijke Politie en Parket Limburg verspreiden een opsporingsbericht in verband met een diefstal in Hasselt. Ze zijn op zoek naar drie vrouwelijke verdachten.
Justitie

Politie en parket verspreiden opsporingsbericht van drie verdachten van diefstal

05/06/2025 - 15:02
Politie en parket verspreiden opsporingsbericht van drie verdachten van diefstal
05/06/2025 - 15:02
Politie en parket zijn op zoek naar drie verdachten van een diefstal in Hasselt. Ze delen camerabeelden van de vrouwen in een appartementsgebouw op de Hazelarenlaan in Hasselt. Wie hen herkent, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. Op donderdag 14 juli 2022, tussen 16.00 en 17.45 uur, pleegden drie vrouwen een diefstal met braak in een appartementsgebouw op de Hazelarenlaan in Hasselt. De eerste verdachte is normaal gebouwd en heeft lang zwart haar in een paardenstaart. Op het ogenblik van de feiten droeg zij een grijze rok tot aan de knieën, een wit topje zonder mouwen, witte sneakers en een zonnebril. Ze had ook een lichtkleurige handtas bij zich. De tweede verdachte is de kleinste van de drie. Ze droeg een donkere jeans met lichtere vlekken, een T-shirt met blinkende zilveren accenten, een wit jasje of gilet met lange mouwen, een hoofddoek en had een zwarte handtas bij zich. De derde verdachte droeg een donkere broek, een wit T-shirt, een zwart jasje of gilet met lange mouwen, zwarte schoenen en een lichtroze hoofddoek. Herkent u deze personen of heeft u informatie over dit feit, neem dan contact op met de politie via opsporingen@police.belgium.eu. U kan ook getuigen via het gratis nummer 0800 30300. U kan het bericht nalezen op www.politie.be.
Justitie

Dronken bestuurder die in Diepenbeek Els Smeyers doodreed, riskeert 8 jaar cel en levenslang rijverbod

04/06/2025 - 18:30
Dronken bestuurder die in Diepenbeek Els Smeyers doodreed, riskeert 8 jaar cel en levenslang rijverbod
04/06/2025 - 18:30
De 27-jarige man die Els Smeyers in november doodreed, riskeert 8 jaar celstraf. Een levenslang rijverbod en 8.000 euro geldboete. Strenge straffen. Maar volgens de procureur is een effectieve gevangenisstraf het enige redmiddel voor de man.
  • «
  • Meer nieuws
    Handige links vacatures adverteren contact privacy policy cookiebeleid toestemming beheren
    Contactgegevens Tel: 011/71 22 11 E-mail: nieuws@tvl.be
    Partnersites Kortingscodes
    Social
    Copyright TVL Website door Brainlane